Андрій Хливнюк та гурт «Бумбокс»: «Найкращий концерт – це коли ти отримуєш від нього таку ж насолоду, як і люди, що перші забігають в фан-зону»

vhOGhQo699s
1 жовтня легенди української рок-сцени гурт «Бумбокс» завітав до нашого міста з презентацією нової програми «Люди». Перед концертом  соліст «Бумбоксу» Андрій Хливнюк розповів sMYc про перше враження від нашого міста, попсовість, творчі плани, відношення до фанатів та небажання брати участь в Євробаченні.
Якщо ви прихильник творчості «Бумбоксу», як і команда sMYc, то ласкаво просимо до читання.

 

Андрію, скажіть, будь ласка,  яке у вас було перше враження від Миколаєва та які асоціації з нашим містом?

Вперше я відвідав Миколаїв ще у дитячому віці. Це місто моїх друзів, рідне місто одного із членів команди – Олександра Люлякіна. Коли повертаєшся у міста, де живуть твої рідні, або рідні когось із команди, ти не хвилюєшся, тому що знаєш, що все буде чудово.

y31BO5VNrjs

Чи не було у вас бажання зібрати сьогодні більше людей, ніж вміщує зал ОДК, наприклад, стадіон?

Бажання завжди є, але не завжди є можливості для цього, адже великі зали  своїх засобів і умови. Обирає зал зазвичай промоутер. На мою думку, всі музиканти, не тільки українські, хотіли би грати на стадіонах Миколаєва. Чому б і ні? *сміється*

Хто ваш головний критик?

Мій гурт. Та і більшого критика, ніж ви самі, навряд чи знайдете. Слухач є, безумовно, критиком. Але не завжди на 100% це так. Не завжди, коли пісня стає популярною, це плюс для вас. Дивно бути загальновживаним продуктом – так вам відповість кожний музикант. Концертний хід – набагато важливіший, ніж медійний. Пісня, яка лунає з кожної праски – це класно, але не завжди ця пісня вам дасть на концерті іскру.

Наскільки любить «Бумбокс» знімати кліпи?

Терпіти не можу знімати і зніматися в кліпах. Але треба розуміти, що це інше життя пісні. Буває так, що відеоряд перемагає музику, але я сподіваюсь, це не наш випадок. У планах зараз зняти кліп на пісню «Сталеві квіти», яка вже готується до виходу.

Які ваші творчі плани на найближчий час?

Крім завершення платівки «Люди» і зйомок кліпу, планується зробити студійні серії, відвідати студію у Нью-Йорку і щось там записати, співпрацювати з «Білоруським вільним театром» [барабанщик гурту Олександр Люлякін став композитором вистави цього театру Burning Doors, яка розповідає про долю кінорежисера Олега Сєнцова].

Також готується до запису акустична версія пісні «Люди», здебільшого завдяки популярності, яку отримала ця пісня. Вже 34 тижня вона на найвищих щаблях українських хіт-парадів. Акустична версія пісні буде нашим подарунком слухачам.

Kmm8Uzn9Kig

Яка ваша улюблена пісня з нової платівки?

З улюбленою піснею з наступної платівки я ще не визначився, бо не всі тексти вивчив на пам’ять.

На якому рівні ваші стосунки з російськими колегами?

На жаль, з багатьма ми зараз не підтримуємо зв’язок. Ми опинились по різні боки. Багато моїх знайомих живуть в кардинально іншому інформаційному просторі, і пояснювати щось їм я втомився. Але багато моїх близьких закордоном, зокрема і в Росії, не є моїми ворогами, вони чудово розуміють, що саме діється на Сході країни і в Криму.

Яка програма вашого концертного туру?

Тур почався, як презентація нашого максі синглу «Люди». До концертної програми входять всі пісні з максі синглу, але там всього 5 композицій , тому ми будемо грати пісні різних років. Зараз в турі «Люди» ми граємо пісні, починаючи з альбому «Family Бізнес».

Як влився в колектив Павло Литвиненко?

Жартуючи, в команді, якій 12 років і яка засліплена різними нагородами, хоча би хтось один повинен вмісти грати – і це Литвиненко. Коли до команди приєднується справжній професіонал, свіжа кров, то це завжди добре. З ним прикольно і легко працювати. На сьогоднішній день він вже автор 6 чи 7 текстів і музики до них. Як на мене, Павло міг би стати відомим українським продюсером.

Як ви відноситесь до фанатів, які звертаються до вас з проханням когось привітати?

Я це не дуже люблю. Неправдиво вітати людей, яких не знаєш особисто.

Куди поїдете після української частини туру?

На сьогодні вже запланований американський тур «Бумбокс», який відбудеться навесні. В Америці і Канаді у нас заплановано більше 10 концертів. Крім українських фанатів, там збирається невелика кількість американців, які зазвичай говорять: «Я не зрозумів ні слова, але було класно». Проте все ж 90% людей на концерті – це вихідці із колишнього Радянського Союзу.

Чи актуальна для вас участь у Євробаченні?

Для мене не є актуальною, я не якийсь музичний спортсмен. Розумію, що це дуже важливо для слухача, пишаюсь Джамалою, яка справді дала публіці моменти щастя, коли Україна виграла цей конкурс. Я впевнений, що це і їй дало великий поштовх і можливість проявити свій талант. Але, на мою думку, вона і без Євробачення змогла би досягти успіхів.

На сьогоднішній день команда Бумбокс – це близько 20 людей, найкращих у своїй справі, які вміють все робити класно. І ми не любимо і не будемо грати у таку лотерею, як Євробачення .

На якій мові ви частіше за все пишете пісні?

Я маю можливість грати такою мовою, якою захочу, за це я люблю. Скажу, що ніяких репресій російськомовних у нас немає. Якась частина публіки просить більше українських пісень, якась – російських. Міжнародними хітами ставали і російськомовні пісні. Для мене всі пісні, як діти. Текст – це просто фарба. Коли лунає музика і ти можеш обрати мову, ти дивишся, по-перше, який текст буде більш мелодійним під музику. Зазвичай, я намагаюсь писати декілька текстів і потім обираю, яким буде фінальний варіант.

Що очікуєте від концерту у Миколаєві?

Від концерту я завжди очікую класного концерту та насолоду від гри з найкращими музикантами. Те, що люди хочуть на нас подивитися і послухати – дуже класний бонус.

Які для вас індикатори успішного концерту?

Найкращий концерт – це коли ти отримуєш від нього таку ж насолоду, як і люди, що перші забігають в фан-зону.

Наостанок пропонуємо переглянути світлини з концерту.

17H4kou06oI

fE_6EuQTnGg

O2-cIMDZJbI

Em7AmyrtKZ8

4-yOVVc7fhE

WTuHT18AOJk

qWqnA5uj54o

Фото: Олена Позняк

Дата розміщення 03.10.2016 у Події, Сучасники

Поділитися

Ракчеєва Сніжана

Про автора:

Сніжана Ракчеєва Студентка-політолог, перфекціоністка з вірою в людство.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top