“Принади Південного Бугу”: у Миколаєві відкрилася унікальна фотовиставка пейзажів рідного краю

IMG_9856

3 лютого в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулося відкриття фотовиставки миколаївського художника Олександра Уса “Принади Південного Бугу”.

Відкриття унікального авторського проекту Олександра Уса зібрало близько сотні справжніх поцінувовачів мистецтва і краси рідного краю.

IMG_9772

IMG_9816

IMG_9820

IMG_9803

IMG_9847

Вперше в Миколаєві представили художню виставку, в якій використовувалися фото, надруковані на полотні.

Південний Буг Олександр Ус фотографував кілька років поспіль. На фотографіях можна побачити не тільки пейзажі Миколаївщини, а й інших п’яти областей, де протікає мальовнича річка.

За словами фотографа, роботи були зроблені під час його подорожей Україною. Найбільше він любить їздити до Західної України, але природа в кожному місці особлива.

IMG_9777

IMG_9781

IMG_9769

IMG_9770

IMG_9779

IMG_9778

“Не можна не бачити Південний Буг. Колись у мене виникло бажання, що треба більше зупинятися і дивитися. Це друга за довжиною річка – 860 км. Починається вона в Хмельницькій області в селі Холодець”, – розповідає Олександр.

Першою точкою, де почалося подорож фотографа Південним Бугом, було невеличке селище Меджибіж Хмельницької області . Саме там він надихнувся на створення серії робіт, на яких будуть відображена краса ріки.

За кілька років роботи над цим проектом Олександр зробив багато фотографій, але на виставці в бібліотеці представлено близько 30 різних за форматом і способом оформлення світлин.

Як пояснює фотограф, основна мета проекту – викликати у людей любов до природи, наших витоків і історичного минулого.

IMG_9874“Проект буде об’єднувати нашу духовність і, наприклад, духовність Хмельницької області. Ми різні люди, але ми українці. Ми всі по-своєму любимо Батьківщину. Нам є, чому повчитися одне в одного”, – підсумував фотохудожник.

Відзначимо, що фотовиставка в бібліотеці Кропивницького буде відкрита на постійній основі. Всім охочим подивитися на красу Південного Бугу, потрібно просто відвідати читальну залу.

Олександр Ус – фотохудожник, керівник творчого об’єднання «Спокуса», автор 14 фотовиставок, учасник 48 колективних виставок, зокрема у Греції, Туреччині, Абхазії.

Дата розміщення 05.02.2017 у Події

Поділитися

Ракчеєва Сніжана

Про автора:

Сніжана Ракчеєва Студентка-політолог, перфекціоністка з вірою в людство.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top