Пункт призначення – бібліотека

бібліотека Кропівницького

Що може запропонувати миколаївцям Центральна бібліотека імені Марка Кропівницького, окрім читання?

  • Дізнатись про Європу

У межах проекту «Все про Європу: слухай, дізнавайся, читай» планується створення терміналу, де усі бажаючі зможуть отримати інформацію про навчання та проходження практики закордоном, європейські волонтерські рухи, закордонну практику для науковців.

Cr39ZR7fxK4

  • Подивитися кіно

За підтримки «RealityShiftCinemaClub» проводяться цикли культурологічних лекцій зі світового кінематографу. Проводить лекції кандидат філологічних наук з Полтави, Богдан Стороха. Зустрічі відбуваються раз на два-три місяці. Останній цикл лекцій був присвячений японському кіно.

Кілька разів бібліотека була майданчиком для Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “DocuDays.UA”.

  • Послухати поезію

Регулярно організовуються поетичні читання Нобелівських лауреатів з літератури. Формат поетичного вечора такий: на початку йде інформація про письменника, а потім відбувається читання його поезій. На заході діє правило «вільного мікрофону». Читати поезії можна як у перекладі, так і мовою оригіналу.

10669321_743032819131348_6377254259271489030_o

Поетичний вечір на честь італійського письменника Сальваторе Квазімодо

Раз на півроку, зазвичай навесні чи восени, на базі бібліотеки проходить цикл поетичних зустрічей «Крізь подих поезії до вершин європейської культури». Особливістю вечорів є те, що учасники читають свої власні переклади творів європейських класиків.

  • Вивчити іноземну мову

обявление_курсы для переселенцев для печатиЗ 2015 року розпочалася реалізація нового соціального проекту «Ділова англійська онлайн для вимушених переселенців». Учасники від 18 до 35 років мають змогу оволодіти бізнес англійською. Особливістю проекту є переважно навчання онлайн Спілкування з викладачем також відбувається в онлайн-форматі. У разі успішного складання іспиту учні отримують сертифікат про знання мови посольства США. Умовою участі є наявність довідки про статус ВПО. 

Кожен вівторок і четвер о 17:30 музична вітальня бібліотеки перетворюється  на Англійський розмовний клуб за участю носія мови. Заняття абсолютно безкоштовні та відкриті для всіх. Учасники переглядають фільми англійською, спілкуються на різні теми та пізнають історію й культуру США.

Сторінка Facebook та сайт бібліотеки постійно оновлюються і допоможуть не пропустити жодної цікавої події. Але у розмаїтті можливостей не забувайте приходити до бібліотеки й заради книжок.

Дата розміщення 02.03.2016 у Компот

Поділитися

Позняк Олена

Про автора:

Олена Позняк Вчителька історії, Grammarnazi, букаголік та фантазерка.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top