Сьогодні небо таке раптове

Альбом-гурту

У Миколаєві пройшов концерт гурту “Один в каное”. Він був настільки чуттєвим і натхненним, що кореспонденту “Смику” знадобився майже тиждень, аби все переосмислити і написати замітку про цей захід.

Нещодавно в Миколаєві виступала з концертом ONUKA. Вже в березні до нас у гості завітає “Друга ріка”, “THE HARDKISS”, “Pianoboy”, а там ще й “BRUTTO”, можливо, приїде. І з цього всього постає лише одне логічне запитання: чи не диво це? Невже до Миколаєва, який частенько оминають у  своїх гастрольних графіках хороші українські колективи, нарешті приїжджає якісна музика? Мабуть, все ж таки диво. І це добре :) Та сьогодні хотілося б поговорити про один конкретний концерт. Ніжний тендітний “леді-бароковий” інді-фолк гурт “Один в каное” вперше за 6-тирічну історію свого існування приїхав до Миколаєва. DSC1920Місцева молодь відреагувала на цю новину майже миттєво розкупленими квитками і довжелезною чергою на вході до пабу “Нулі”, в якому, власне, і проходив виступ музикантів. Атмосферний, камерний, теплий концерт наповнив сіру миколаївську буденність яскравими барвами. Група виконувала як старі хіти (“Човен”, “Небо”), так і нові композиції (“Мамма”). Також було презентовано перший студійний альбом за всю історію існування гурту, назва якого повністю співзвучна з його назвою,  – “Один в каное”.DSC1907 DSC1912

На концерт здебільшого прийшла молодь. Хтось, затамувавши подих, прислуховувався до кожної композиції, що виконувалась на сцені. Хтось натхненно підспівував усі пісні або мовчки обіймав свою другу половинку, насолоджуючись музикою. Але знайшлись і такі “слухачі”, які прийшли на концерт поїсти, випити, поговорити із друзями та щось повигукувати сусідам….

Одинв каное

І ось, концерт закінчився. Оплески. Артисти ідуть у гримерку. У Миколаєві знову настає буденність.

 

Автор: Артур Зайонц

Фото: IGOR FOMIN

Дата розміщення 17.02.2016 у Огляди

Поділитися

Про автора:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top