“Танець душі”: на благодійній фотовиставці миколаївці зібрали гроші для реабілітації дітей з особливими потребами

IMG_6777

На благодійній фотовиставці “Танець душі”, яка проходила в ресторані “Joy” 29 квітня, небайдужі миколаївці зібрали кошти для Центру ранньої соціальної реабілітації дітей з особливими потребами “Надія”.

Виставка була присвячена Міжнародному дню танцю. Організаторами виступили Студія балету і розтяжки Юлії Бєляєвої і Творча майстерня “ТАК!”.

DSC_0221

IMG_6781

DSC_0225

IMG_6782

“Це виставка про дітей і для дітей. Про дітей танцюючих, адже танець повністю словами не описати. Це скоріше душевний порив, виражений в русі. Діти танцюють практично з народження. Це годі й бачити принципово, але не помічати це складно. Діти ще не скуті життєвими проблемами, вони душевно відкриті . Їм немає необхідності одягати свої радощі в слова, душа цілком може обійтися рухом і емоцією. І для дітей. Для тих, кого природа обмежила в можливостях висловлювати свої радощі. Таким дітям допомагає Центр ранньої соціальної реабілітації дітей з особливими потребами “Надія”, – кажуть організатори.

На благодійному аукціоні можна було не тільки пожертвувати гроші для “Надії”, але й взяти участь у майстер-класах та придбати унікальні handmade-прикраси. Для діток, які прийшли на виставку з батьками, був організований аквагрим, конкурси, ігри від аніматорів.

DSC_0226

IMG_8475

DSC_0218

IMG_6784

IMG_8492

Всі зібрані з ярмарки та майстер-класів гроші також підуть на благодійність.

Дата розміщення 29.04.2017 у Події

Поділитися

Ракчеєва Сніжана

Про автора:

Сніжана Ракчеєва Студентка-політолог, перфекціоністка з вірою в людство.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top