Твоя рецензія: стрічка “Перший месник: Протистояння”

перший месник

sMYc започатковує нову підрубрику “Твоя рецензія”. Ми цінуємо думку наших читачів і хочемо дати можливість висловитись кожному стосовно того, що вразило найбільше, – фільму, літературного твору, музичного альбому, театральної вистави. Творимо культурну журналістику разом!

Це ще крутіший фільм про месників, ніж, власне, самі «Месники». Головну роль відіграла поява нових персонажів та акторів.

ad983c908ad1b1f4b81c35188860470d

kinopoisk.ru

Перед тим, як фільм вийшов на екрани, фанати були дуже стурбовані з приводу Людини-Павука, так як його грав новий актор. Але я запевняю вас, що нова Людина-Павук нічим не гірша, а може, навіть і краща за попередні версії.

404467

У стрічці є і гумор, і бійки. Зокрема, «Протистояння» хвилює, бо відзначився найкращим боєм серед фільмів, що знімались за коміксами.

 

0608383001448445090G-Vx5EcPqV8

 

На відміну від інших екранізацій, тут справді були сцени з коміксів, які просто не можуть не радувати око справжнього фана Marvel.

 

49301

Щоправда, кінець був занадто драматичний, та і багатьом персонажами не дали розкритися в повну міру своїх можливостей, але я сподіваюсь, ми їх незабаром побачимо в їхніх сольних фільмах.

Якщо ви ще не дивились “Першого месника”, під час перегляду обов’язково дочекайтесь сцен після титрів, аби побачити, як далі триватиме протистояння, та виходу фільму про якого героя Всесвіту Marvel нам незабаром чекати.

Авторка рецензії – Софія Маслова

Дата розміщення 25.05.2016 у Огляди

Поділитися

Позняк Олена

Про автора:

Олена Позняк Вчителька історії, Grammarnazi, букаголік та фантазерка.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top