Твоя рецензія: стрічка “Бетмен проти Супермена”

kinopoisk.ru

sMYc започатковує нову підрубрику “Твоя рецензія”. Ми цінуємо думку наших читачів і хочемо дати можливість висловитись кожному стосовно того, що вразило найбільше, – фільму, літературного твору, музичного альбому, театральної вистави. Творимо культурну журналістику разом!

 

Якщо ви чекаєте чогось неможливого , залиште ці сподівання  перед дверима в кінозал. Коли бачиш трейлер, то очікуєш грандіозну бійку між «останнім сином Криптону»  та «лицарем Готему». Однак це не так.

Перші 40 хвилин фільму присвячені розповідям про життя героїв, сновидінням та світовим терактам. Як і в усіх фільмах, в цьому присутній свій злодій – молодий вчений та багатій Лекс Лютор, який хоче знати, хто все ж таки сильніший – «бог» чи людина. У фільмі з’являються й нові герої. Ви їх побачите вже в наступних сольних стрічках та в «Лізі Справедливості».

16dc9f9cbf2e27d7d7480bc0f711efca

“Ліга справедливості”

batman-vs-superman-ew-pics-5

Лекс Лютер

Довгоочікувана бійка між супергероями, чесно кажучи, не риба не м’ясо. Припинити її вдалося тільки тому, що мати Кларка звати Марта, а таке ім’я мала матір Брюса. Погодьтеся, це безглуздо, адже фактично ім’я матері врятувало Супермену життя.

 

11hjt6

Як вже було підмічено Newsday, це довгий, недорозвинений і майже повністю позбавлений гумору фільм, який здатен сподобатися тільки справжнім фанатам DC Сomics. Фільм вселяє розмах, але немає ніякого задоволення від перегляду.

Авторка рецензії – Софія Маслова

Дата розміщення 17.04.2016 у Огляди

Поділитися

Позняк Олена

Про автора:

Олена Позняк Вчителька історії, Grammarnazi, букаголік та фантазерка.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top