ЧистоFest-2017: у Миколаєві на Нижньому БАМі проходить масштабний екологічний фестиваль

IMG_8428

Миколаївські активісти всеукраїнського екологічного руху “Let’s Do It! Ukraine” в суботу, 29 квітня, на Нижньому Бамі організували масштабний художньо-екологічний фестиваль “ЧистоFest-2017”. Головна мета заходу – донести до миколаївців проблеми екології через мистецтво. 

Сотні миколаївців, які спеціально прийшли на фестиваль або просто гуляли набережною, могли купити handmade-вироби на ярмарку, розмалювати руки хною, подивитися на гладіаторські бої або фестиваль спорту.Найменших городян аніматори Маша і Ведмідь пригощали безкоштовним морозивом, розважали конкурсами та іграми.

DSC_0231

IMG_6764

IMG_8403

IMG_8407

Усі охочі могли випробувати свої сили в мотузковому містечку або ж послухати концертну програму від творчих миколаївців. Відзначимо, що концерт закінчиться ввечері виступом відомої в Миколаєві учасниці проекту “Голос країни” Олександри Казакової.

IMG_8437

IMG_8396

IMG_6806

IMG_6798

За словами організаторів, цим фестивалем активісти планують звернути увагу на формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, турботливого ставлення до навколишнього середовища та поліпшення екологічної ситуації в Україні.

З цією метою на території “ЧистоFest” чергував ЕКО-патруль, сформований з волонтерів Миколаєва. Патруль стежив за миколаївцями на території Флотського бульвару, виявляв “еко-порушників” і проводив з ними профілактичні бесіди про розумне поводження з побутовими відходами.

IMG_8414

IMG_8443

IMG_8449 IMG_8455

– “ЧистоFest” сьогодні дарує всім учасникам весняний настрій і прищеплює любов до природи і рідного міста, – кажуть активісти “Let’s Do It! Ukraine”.

Дата розміщення 29.04.2017 у Події

Поділитися

Ракчеєва Сніжана

Про автора:

Сніжана Ракчеєва Студентка-політолог, перфекціоністка з вірою в людство.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top