“U-REPORT”: миколаївські студенти зустрілись з Тарасом Тополею

8hhuWbg5fvY

У вівторок, 21 лютого, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя провів зустріч з миколаївськими студентами.
На зустрічі він розповів, чому молодим людям варто залишатися в Україні, про свій досвід волонтерства і дав кілька порад музикантам-початківцям.

c3CaDxpP2lc

FNkpqrzKp24

WZy9v6kyGyU

Тарас Тополя має можливість жити в США, бо половина його родичів знаходиться саме там, але вибирає Україну, тому що вірить в її розвиток і хоче робити щось в цьому напрямку. Його заповітна мрія – щоб його діти вчилися і залишалися тут.

“До волонтерства мене підштовхнуло те, що в першу хвилю мобілізації пішли на Схід мої родичі, друзі, вони телефонували і просили про допомогу. Перша наша допомога була – це 50 бронежилетів, рації, пізніше – медичні засоби. Потім підключилися й інші люди. Ми не могли зупинитися. На жаль, були випадки, коли ми не встигали привозити те, що просили “,

Кращою громадською діяльністю Тарас вважає ту, яка пов’язана з освітою і вихованням дітей, адже з них все починається.
Студентам і початківцям музикантам радив багато працювати, весь час пробувати щось нове і мріяти.

“Зараз є багато можливостей для того, щоб себе реалізувати. Це і різні талант-шоу, і продюсерські центри. Так, тобі з десяти разів дев’ять відмовлять, а може з десяти разів десять відмовлять, потім ще десять разів відмовлять, а на 34 тобі скажуть “так”. Тому потрібно не здаватися і йти до поставленої мети”.

Також музикант анонсував концерт гурту “Антитіла” в Миколаєві 11 березня. На додачу Тарас заспівав пісню свого кумира Кузьми Скрябіна “Люди як Кораблі”. Завершилася зустріч роздачею автографів і фотосесією з фанатами.

QiSFHbjtKwM

YsjU42_rH4s

Дата розміщення 22.02.2017 у Події

Поділитися

Городничий Ілля

Про автора:

Фотограф, студент, активіст та просто хороша людина.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top